Add a Startlaphoz

Jogi állások

Figyelem, ez nem állásközvetítő weboldal. Ha munkát keres, érdeklődjön a honlapunkon található cégeknél!

Jogi asszisztensi állás

Zrt. munkatársat keres

JOGI ASSZISZTENS
munkakörbe

Feladatok:

  • Általános jogi ügyintézés, beadványok, kérelmek készítése
  • Cégbírósági, adóhivatali, földhivatali ügyintézés
  • Hatósági megkeresések lebonyolítása
  • Szervezeti szabályzatok készítése, nyilvántartása
  • Szerződések nyilvántartása, karbantartása, átdolgozása
  • Magyar és angol nyelvű szerződések készítése, véleményezése
  • Fizetési felszólítások és meghagyások készítése

Elvárások:

  • Befejezett jogi asszisztensi és / vagy jogi végzettség
  • Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent a gazdasági-, ingatlan-, munkajogi ismeretek
  • Az angol nyelv magas szintű ismerete alapfeltétel
  • Önállóság és proaktivitás a munkavégzésben, ugyanakkor képesség a csapatmunkára
  • Határozott fellépés, nagy munkabírás

Azonosító J063307

Ügyvédi állás

Nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező, gazdasági társaságok képviseletére specializálódott ügyvédi iroda keres

Ügyvéd

munkatársat.

Feladatok

  • jogi tanácsadás nemzetközi ügyfélkörnek magyar és idegen nyelven társasági jogi és perjogi és/vagy közbeszerzési és/vagy pénzügyi és/vagy versenyjogi területen

Követelmények

  • legalább cum laude minősítésű diploma, szakvizsgát követő 2- 3 éves gyakorlat
  • felsőfokú angolnyelv-tudás
  • általános társasági jogi és perjogi és/vagy közbeszerzési és/vagy pénzügyi és/vagy versenyjogi területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • projektvezetői tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Azonosító: J085391581

Kereső

Hirdetés

Hirdetés

"Ha hűségesen robotolsz napi nyolc órát, végül elérheted, hogy főnökké tegyenek, és napi tizenkét órát robotolj." - Robert Frost