Add a Startlaphoz

Pénzügyi / gazdasági állások

Figyelem, ez nem állásközvetítő weboldal. Ha munkát keres, érdeklődjön a honlapunkon található cégeknél!

Számlaellenőri állás

Zrt. Számviteli osztálya

Számlaellenőr

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Szállítói számlák tartalmi, formai, számszaki ellenőrzése, könyvelése
  • Számlautalványozási folyamat figyelemmel kísérése, ellenőrzése
  • Számlareklamációk intézése
  • Szállítói fizetési felszólítások felülvizsgálata, jogosságának eldöntése
  • Szállítók folyószámlájának egyeztetése, egyenlegközlő levelek megválaszolása
  • Folyószámlák ellenőrzése, fizetett előlegek könyvviteli rendezése
  • Főkönyvi számla egyeztetése, rendezése a szállítói folyószámlákkal
  • Szállítói törzsadatok karbantartása, új szállítók létrehozása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Középfokú közgazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • SAP ismeret
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás, alaposság
  • Megbízhatóság
  • Önállóság

Amit kínálnak:

  • Biztos háttérrel rendelkező munkahelyet
  • Változatos juttatási csomagot
  • További szakmai és fejlődési lehetőséget

Pozíció területei:

  • Számvitel / Pénzügy / Kontrolling
  • Vállalati pénzügyek
  • Asszisztens
  • Asszisztencia / Adminisztráció
  • Egyéb
  • Adminisztráció

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Azonosító PU04164023

Pénztáros állás

Szegedi vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

PÉNZTÁROS

Feladatok:

  • forint- és valutapénztár kezelésére
  • pénztári bevételi-kiadási bizonylatok kiállítása
  • napi, heti, havi pénztárzárások elvégzése

Szakmai ismeretek:

  • magabiztos szakmai (számviteli, pénzügyi) tudás
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek

Szakmai tapasztalat:

  • min. 5 éves szakmai tapasztalat pénztáros munkakörben (lehetőleg banki)
  • Személyes képességek:
  • megbízható, diszkrét személyiség
  • gyors észjárás és munkavégzés
  • tökéletes precizitás
  • rendszerszemlélet, maximális szabálykövetés

  • Szeged

Munkaidő:

  • teljes főállású

Azonosító: PU77356

Kereső

Hirdetés

Hirdetés

"Ha hűségesen robotolsz napi nyolc órát, végül elérheted, hogy főnökké tegyenek, és napi tizenkét órát robotolj." - Robert Frost