Add a Startlaphoz

Gyakornoki, pályakezdő állások

Figyelem, ez nem állásközvetítő weboldal. Ha munkát keres, érdeklődjön a honlapunkon található cégeknél!

HR gyakornok állás

HR Gyakornokot keresünk rugalmas munkavégzéssel

Feladatai:

  • Beérkező pályázatok szűrése megadott szempontok alapján
  • Telefonos interjúk lebonyolítása
  • HR osztály munkájának támogatása
  • Munkaszerződések dokumentálása, adatbázis kezelése
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik szeretnének gyakorlati helyet szerezni, esetleg diploma munkájukat írják
  • Előny a német nyelvtudás (emellett esetleg angol vagy francia)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, a szakma iránti elhivatottság

Amit kínálunk:

  • Gyakorlati hely biztosítása
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Pozíció területe(i):

  • Pályakezdő / Szakmai Gyakorlat
  • Szakmai gyakorlat
  • Humán Erőforrás
  • Vállalati HR

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Azonosító GY003511205

Gyakornoki állás

ZRt., Rendszerszintű Hálózattervezési és Elemzési Osztálya

gyakornoki munkakörbe

munkatársat keres a következők szerint:

  • 1 éves határozott idejű munkaviszony
  • napi 5-7 órás részmunkaidős munkavégzés, rugalmas időbeosztással

Feladatok:

  • Közreműködés a magyar villamosenergia-rendszer 120 kV-os és nagyobb feszültségű hálózatával kapcsolatos műszaki számítások (hálózatszámítások, szimulációk) végzésében, a közép- és hosszú távú hálózatfejlesztések tervezésében,
  • Kapcsolattartás, együttműködés az engedélyesekkel, hatósággal a magyar villamosenergia-rendszer 120 kV-os és nagyobb feszültségű hálózatát érintő hálózatmodellezési, -csatlakozási, -fejlesztési kérdésekben,
  • Szabályzatok, irányelvek, műszaki követelmények kidolgozásában való közreműködés.

Elvárások:

  • Legalább 6 befejezett szemeszter, legfeljebb 1 év munkatapasztalat,
  • Villamosenergia-rendszer elemeinek ismerete,
  • Szabályozástechnikai ismeretek (átviteli függvény, blokkdiagram, ekvivalens átalakítás)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Műszaki illetve iparági tapasztalat, nagyfeszültségű hálózatmodellezési, műszaki számítási, tervezési módszerek ismerete előny,
  • Munkába lépés időpontja: megegyezés szerint.

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatási csomag,
  • Rugalmas időbeosztás,
  • Magas szintű szakmai ismeretek elsajátítása,
  • Tapasztalatszerzés egy nagy múltú, az energia szektorban kiváló szakmai tekintélynek örvendő nagyvállalatnál,

  • Mérnök / Műszaki
  • Villamosmérnök
  • Egyéb mérnöki / műszaki pozíciók

  • Budapest

Azonosító: GY041351586

Kereső

Hirdetés

Hirdetés

"Ha hűségesen robotolsz napi nyolc órát, végül elérheted, hogy főnökké tegyenek, és napi tizenkét órát robotolj." - Robert Frost