Add a Startlaphoz

Kereskedelmi állások

Figyelem, ez nem állásközvetítő weboldal. Ha munkát keres, érdeklődjön a honlapunkon található cégeknél!

Üzletvezető (ruházati üzlet) állás

A munkavégzés helyszíne:

  • Budapest

Országos szinten kiterjedt hálózattal rendelkező ruházati üzletbe keresnek a szakmája/kereskedelem iránt elhivatott munkatársat az alábbiakban részletezettek szerint.

A munkakör:

  • Az üzlet vezetése, a kereskedelmi, menedzsment és adminisztrációs feladatok ellátása.
  • A beosztottak munkájának koordinálása, felvétel, betanítás, munkaszervezés.
  • A belső folyamatok betartatása, ellenőrzések, tervezések, elemzések, beszámolók készítése.
  • A cég sikerességének elérésében való napi aktív részvétel.

Elvárások

Végzettség:

  • Minimum kereskedelmi középfokú végzettség,
  • kereskedelmi felsőfokú végzettség (diploma) előny!

Tapasztalat:

  • Hasonló területen szerzett MINIMUM 2 éves tapasztalat szükséges, valamint FONTOS a VEZETŐI tapasztalat megléte!

Nyelvtudás:

  • ANGOL nyelv társalgási szintű ismerete
  • Másik európai nyelv ismerete előny

Számítógépes ismeretek:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

További elvárás:

  • Erkölcsi bizonyítvány megléte,
  • Önállóság,
  • jó szervező és probléma megoldó készség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • terhelhetőség, jó munkabírás,
  • dinamikus munkavégzés.

Amit nyújtanak:

  • Nagyszerű lehetőség szakmai fejlődésre!
  • Versenyképes jövedelem.

Azonosító KE241105

Területi képviselő állás

Külföldi tulajdonú építőipari alapanyaggyártó és kereskedő cég keres egy fő területi képviselő munkatársat.

TERÜLETI KÉPVISELŐ (ÉPÍTŐIPAR)

Feladat:

  • meglévő ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás
  • új üzleti kapcsolatok kialakítása
  • éves beszállítói keretszerződések letárgyalása
  • projektek figyelése és a részvétel biztosítása
  • ajánlatok készítése
  • piaci folyamatok és konkurencia figyelése

Elvárás:

  • felsőfokú végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség, agilis, talpraesett személyiség
  • tanulásvágy, fejlődni akarás
  • mobilitás

Előny:

  • építőmérnök, építész, bányamérnök végzettség
  • építőipari anyagok kereskedelmében szerzett tapasztalat
  • német nyelvismeret

Fizetés: versenyképes + juttatások

Azonosító: KE037446

Kereső

Hirdetés

Hirdetés

"Ha hűségesen robotolsz napi nyolc órát, végül elérheted, hogy főnökké tegyenek, és napi tizenkét órát robotolj." - Robert Frost